2travel2-lanzarote.jpg
Latest Articles:
Latest Articles:
ACTIEF: MET DE FIETS DOOR DE BINNENLANDEN - Bretagne
woensdag, 25 januari 2012 14:26

De groene routes van Bretagne, beter bekend als “Voies Vertes” zijn begaanbaar te voet, te paard of natuurlijk op de fiets!

Acht routes bieden samen meer dan 800 kilometer aan jaagpaden en oude spoorwegroutes, die zijn aangepast voor de fiets of de benenwagen.   Vakantiehuis van Belvilla
Het Canal de Nantes à Brest wordt met haar 238 sluizen,  verscheidene architectonische kunstwerken en watertoevoerkanalen gezien als één van de grootste technologische bouwwerken van de 19e eeuw. Het volgen van dit kanaal is dan ook een soort  reis door de tijd. Het 360 kilometer lange kanaal doorkruist de regio van oost naar west en voert door veranderende landschappen; de moerassen van Redon, de Monts d’Arrées, de historische steden als Blain en Pontivy en kleine karakteristieke plaatsen als Josselin en Malestroit.

Georganiseerde  reis: van Redon naar Chateaulin
In zes dagen kun je van Redon naar Chateaulin fietsen,  waarmee je 292 kilmeter van de Bretonse landschappen doorkruist. Onderweg kom je langs het water Oust, het kasteel van Josselin, het klooster “Abbaye de Bon Repos”, het meer van Guerledan en Carhaix.  ’s Nachts wordt er overnacht in leuke tweesterren hotelletjes of chambre d’hôtes en ’s ochtends wordt het ontbijt verzorgd. De bagage kan meegenomen worden met een aanhanger achter de fiets, maar er is ook de optie de bagage te laten vervoeren naar de volgende accommodatie.  
Prijs: vanaf €450 per persoon (exclusief bagagetransfer)
http://www.randobreizh.org



Hotels in Bretagne

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Vakantiehuis van Belvilla 

 
AddThis Social Bookmark Button

2travel2 - Reisnieuws - Travel news

Op dit moment publiceert  2travel2 nieuws en persberichten van verkeersbureaus en PR-bureaus in de website www.2travel2.nl
Tot nu toe wordt alle reisnieuws gepubliceerd in de categorie "Laatste Nieuws" en het is zichtbaar op de Homepage. Na circa 10 dagen verhuist het nieuws naar het archief. Uiteraard ontvangen en publiceren wij ook graag uw reisnieuws en worden graag op uw mailinglist voor de pers geplaatst.

2travel2 kan - als maatwerk -  een specifieke "categorie" ontwikkelen met nieuws over uw toeristische produkten en diensten. Daarin kan het nieuws langer blijven staan. Dat is gunstig voor de promotie van een regio, een hotelketen, een luchtvaartmaatschappij, een cruise-onderneming, een evenement of een ander toeristisch product  of dienst. Zie twee voorbeelden in ontwikkeling:
Wenen
Portugal

Als u graag meer wilt weten over de mogelijkheden dan kunnen we dat  mogelijk bespreken per mail.

Statistics

Extreme tracker installed on 3 april 2011

eXTReMe Tracker

RSS - 2travel2 - Laatste nieuws

2travel2 2travel2

Hotels van Booking.com

Albanië  |  Andorra  |  België  |  Bosnië en Herzegovina  |  Bulgarije  |  Cyprus  |  Denemarken  |  Duitsland  |  Estland  |  Faeröer  |  Finland  |  Frankrijk  |  Gibraltar  |  Griekenland  |  Groenland  |  Hongarije  |  IJsland  |  Ierland  |  Italië  |  Kosovo  |  Kroatië  |  Letland  |  Liechtenstein  |  Litouwen  |  Luxemburg  |  Macedonië  |  Malta  |  Moldavië  |  Monaco  |  Montenegro  |  Nederland  |  Noorwegen  |  Oekraïne  |  Oostenrijk  |  Polen  |  Portugal  |  Roemenië  |  Rusland  |  San Marino  |  Servië  |  Slovenië  |  Slowakije  |  Spanje  |  Tsjechië  |  Turkije  |  Verenigd Koninkrijk   |  Zweden  |  Zwitserland