machu-picchu-2travel2.jpg
Latest Articles:
Latest Articles:
Ervaring: Op een zeilboot naar Houat - Bretagne
woensdag, 25 januari 2012 14:16

Of je nu een ervaren zeiler bent of voor het eerst een voet op een schip zet, deze ervaring op het schip Krog E Barz van Jerôme is voor eenieder een unieke ervaring.

Het schip functioneerde ooit als kreeftenvisser en is door de eigenaar Jerôme compleet gerenoveerd. Hij ontvangt zijn gasten met plezier, maar laat iedereen wel een handje helpen, want de fok moet gehesen worden en er moet iemand aan het roer staan. Zo kun je ineens de macht hebben over een schip van 30 ton met een zeil van 100 m2. Omdat het vertrek vanuit de Golfe du Morbihan ’s ochtends vroeg plaatsvindt, is er ’s middags genoeg tijd om het eiland Houat te verkennen, voordat de terugtocht wordt ingezet. Natuurlijk is er ook tijd en ruimte om lekker te zonnebaden op het grote dek.
Prijs: €28 voor kinderen en €48 voor volwassenen
http://www.bretagne-vakantie.com/ideeen/beleef-een-bretonse-ervaring



Hotels in Bretagne

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Vakantiewoningen Belvilla
 
AddThis Social Bookmark Button

2travel2 - Reisnieuws - Travel news

Op dit moment publiceert  2travel2 nieuws en persberichten van verkeersbureaus en PR-bureaus in de website www.2travel2.nl
Tot nu toe wordt alle reisnieuws gepubliceerd in de categorie "Laatste Nieuws" en het is zichtbaar op de Homepage. Na circa 10 dagen verhuist het nieuws naar het archief. Uiteraard ontvangen en publiceren wij ook graag uw reisnieuws en worden graag op uw mailinglist voor de pers geplaatst.

2travel2 kan - als maatwerk -  een specifieke "categorie" ontwikkelen met nieuws over uw toeristische produkten en diensten. Daarin kan het nieuws langer blijven staan. Dat is gunstig voor de promotie van een regio, een hotelketen, een luchtvaartmaatschappij, een cruise-onderneming, een evenement of een ander toeristisch product  of dienst. Zie twee voorbeelden in ontwikkeling:
Wenen
Portugal

Als u graag meer wilt weten over de mogelijkheden dan kunnen we dat  mogelijk bespreken per mail.

Statistics

Extreme tracker installed on 3 april 2011

eXTReMe Tracker

RSS - 2travel2 - Laatste nieuws

2travel2 2travel2

Hotels van Booking.com

Albanië  |  Andorra  |  België  |  Bosnië en Herzegovina  |  Bulgarije  |  Cyprus  |  Denemarken  |  Duitsland  |  Estland  |  Faeröer  |  Finland  |  Frankrijk  |  Gibraltar  |  Griekenland  |  Groenland  |  Hongarije  |  IJsland  |  Ierland  |  Italië  |  Kosovo  |  Kroatië  |  Letland  |  Liechtenstein  |  Litouwen  |  Luxemburg  |  Macedonië  |  Malta  |  Moldavië  |  Monaco  |  Montenegro  |  Nederland  |  Noorwegen  |  Oekraïne  |  Oostenrijk  |  Polen  |  Portugal  |  Roemenië  |  Rusland  |  San Marino  |  Servië  |  Slovenië  |  Slowakije  |  Spanje  |  Tsjechië  |  Turkije  |  Verenigd Koninkrijk   |  Zweden  |  Zwitserland