motor-sailing-netherlands.jpg

Mapstars -kaarten - maps - 2travel2

The maps developed by www.mapstars.com moved to this section 2travel2.nl. Some maps are based on the fantastic Joomla plugin developed by Mike Reumer. There are also maps developed by the traditional html and javascripts. Ideas en examples are always welcome.
De kaarten van www.mapstars.com zijn verhuisd naar deze sectie van 2travel2.nl.  Een aantal kaarten is gebaseerd op de fraaie Joomla Google Maps plugin van Mike Reumer. Er zijn ook kaarten die gemaakt zijn met de traditionele html en javascripts. Voorbeelden en suggesties zijn altijd welkom.

Lange vluchten volgen Grote Cirkel
vrijdag, 05 februari 2010 22:31

Een grootcirkel of grote cirkel (de laatste term leidt echter makkelijk tot misverstanden, reden waarom die minder gebruikt wordt) is een cirkel op een boloppervlak waarvan de straal gelijk is aan de straal van de bol. Dit betekent ook dat middelpunt van alle grootcirkels en van de bol samenvallen. Wanneer men een doorsnede van een bol construeert, levert dit een schijf op waarvan de omtrek een cirkel is. In het geval van een grootcirkel snijdt het vlak dan per definitie het middelpunt van de bol.De kortste verbinding tussen twee punten op een bol, gemeten over de oppervlakte, is altijd een deel van een grootcirkel. Zo vaart een trans-Atlantisch schip van Southhampton naar New York niet over een oost-west-breedtegraad, wat op veel wereldkaarten (o.a. bij een Mercatorprojectie) de kortste route lijkt, maar over de grootcirkel die door beide plaatsen loopt. Deze grootcirkel loopt relatief hoog (noordelijk) over de Atlantische oceaan. Op deze route komen ook ijsbergen voor, zoals de Titanic ervoer.

 
AddThis Social Bookmark Button

2travel2 - Reisnieuws - Travel news

Op dit moment publiceert  2travel2 nieuws en persberichten van verkeersbureaus en PR-bureaus in de website www.2travel2.nl
Tot nu toe wordt alle reisnieuws gepubliceerd in de categorie "Laatste Nieuws" en het is zichtbaar op de Homepage. Na circa 10 dagen verhuist het nieuws naar het archief. Uiteraard ontvangen en publiceren wij ook graag uw reisnieuws en worden graag op uw mailinglist voor de pers geplaatst.

2travel2 kan - als maatwerk -  een specifieke "categorie" ontwikkelen met nieuws over uw toeristische produkten en diensten. Daarin kan het nieuws langer blijven staan. Dat is gunstig voor de promotie van een regio, een hotelketen, een luchtvaartmaatschappij, een cruise-onderneming, een evenement of een ander toeristisch product  of dienst. Zie twee voorbeelden in ontwikkeling:
Wenen
Portugal

Als u graag meer wilt weten over de mogelijkheden dan kunnen we dat  mogelijk bespreken per mail.

Statistics

Extreme tracker installed on 3 april 2011

eXTReMe Tracker

RSS - 2travel2 - Laatste nieuws

2travel2 2travel2

Hotels van Booking.com

Albanië  |  Andorra  |  België  |  Bosnië en Herzegovina  |  Bulgarije  |  Cyprus  |  Denemarken  |  Duitsland  |  Estland  |  Faeröer  |  Finland  |  Frankrijk  |  Gibraltar  |  Griekenland  |  Groenland  |  Hongarije  |  IJsland  |  Ierland  |  Italië  |  Kosovo  |  Kroatië  |  Letland  |  Liechtenstein  |  Litouwen  |  Luxemburg  |  Macedonië  |  Malta  |  Moldavië  |  Monaco  |  Montenegro  |  Nederland  |  Noorwegen  |  Oekraïne  |  Oostenrijk  |  Polen  |  Portugal  |  Roemenië  |  Rusland  |  San Marino  |  Servië  |  Slovenië  |  Slowakije  |  Spanje  |  Tsjechië  |  Turkije  |  Verenigd Koninkrijk   |  Zweden  |  Zwitserland