zeilen-banner-2travel2.jpg
Latest Articles:
Wondercool, groot winterfestival in Kopenhagen
donderdag, 19 januari 2012 11:34

De hele maand februari staat de Deense hoofdstad Kopenhagen bol van de bijzondere culturele evenementen.

Het gaat om het grote winterfestival Wondercool, waarbij de belangrijkste culturele organisaties van de stad zijn betrokken, zoals het Copenhagen Jazz Festival, het Fashion Festival, het Art Festival, het (nieuwe) rockfestival FROST, het Danish Design Center, het Arkitektur Center en de organisatie Copenhagen Cooking.

In totaal zullen meer dan honderd evenementen plaatsvinden, waarmee zowel bewoners als bezoekers van de stad zullen worden vermaakt. Zij zullen onder meer in het Danish Design Center een tijdreis door de wereld van de mode kunnen maken en in het kader van de winterse editie van het evenement Copenhagen Cooking een safaritocht per fiets kunnen ondernemen langs vier restaurants waar snotolf (een roofvis waarvan de eitjes als alternatief voor kaviaar worden gebruikt) op het menu staat. Eveneens als onderdeel van Copenhagen Cooking vinden haringproeverijen plaats in Nyhavns Færgekro, waarbij iedere bezoeker zelf een haringrecept mag inbrengen. Optredens in het kader van het nieuwe rockfestival FROST worden onder meer gehouden in de Botanische Tuin van de Deense hoofdstad.

Meer informatie: Copenhagen Visitor Centre, Vesterbrogade 4A, DK-1620 Kopenhagen V., tel. +45 7022 2442, Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.   en www.visitcopenhagen.com en www.wondercoolcopenhagen.dk  en www.visitdenmark.nl/kopenhagen

Hotels in Topbestemmingen in Denemarken
Kopenhagen Ålborg
Kolding Århus
Odense Hirtshals
Billund Kastrup
Frederikshavn Middelfart
Esbjerg Vejle
Hotels in Top regio's in Denemarken
Hovedstaden Midtjylland
Noord-Jutland Regio Sjaelland
Sleeswijk-Holstein Syddanmark
Hotels bij Vliegvelden in Denemarken
Kastrup (CPH) Billund (BLL)
Aalborg (AAL) Aarhus (AAR)
Sønderborg Airport (SGD) Bornholm (RNN)
Esbjerg (EBJ) Odense (ODE)
 
AddThis Social Bookmark Button

2travel2 - Reisnieuws - Travel news

Op dit moment publiceert  2travel2 nieuws en persberichten van verkeersbureaus en PR-bureaus in de website www.2travel2.nl
Tot nu toe wordt alle reisnieuws gepubliceerd in de categorie "Laatste Nieuws" en het is zichtbaar op de Homepage. Na circa 10 dagen verhuist het nieuws naar het archief. Uiteraard ontvangen en publiceren wij ook graag uw reisnieuws en worden graag op uw mailinglist voor de pers geplaatst.

2travel2 kan - als maatwerk -  een specifieke "categorie" ontwikkelen met nieuws over uw toeristische produkten en diensten. Daarin kan het nieuws langer blijven staan. Dat is gunstig voor de promotie van een regio, een hotelketen, een luchtvaartmaatschappij, een cruise-onderneming, een evenement of een ander toeristisch product  of dienst. Zie twee voorbeelden in ontwikkeling:
Wenen
Portugal

Als u graag meer wilt weten over de mogelijkheden dan kunnen we dat  mogelijk bespreken per mail.

Statistics

Extreme tracker installed on 3 april 2011

eXTReMe Tracker

RSS - 2travel2 - Laatste nieuws

2travel2 2travel2

Hotels van Booking.com

Albanië  |  Andorra  |  België  |  Bosnië en Herzegovina  |  Bulgarije  |  Cyprus  |  Denemarken  |  Duitsland  |  Estland  |  Faeröer  |  Finland  |  Frankrijk  |  Gibraltar  |  Griekenland  |  Groenland  |  Hongarije  |  IJsland  |  Ierland  |  Italië  |  Kosovo  |  Kroatië  |  Letland  |  Liechtenstein  |  Litouwen  |  Luxemburg  |  Macedonië  |  Malta  |  Moldavië  |  Monaco  |  Montenegro  |  Nederland  |  Noorwegen  |  Oekraïne  |  Oostenrijk  |  Polen  |  Portugal  |  Roemenië  |  Rusland  |  San Marino  |  Servië  |  Slovenië  |  Slowakije  |  Spanje  |  Tsjechië  |  Turkije  |  Verenigd Koninkrijk   |  Zweden  |  Zwitserland